ÖZEL MARMARA İLKOKULU 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI VELİ-ÖĞRETMEN GÖRÜŞME LİSTESİ |
S.N |
ADI-SOYADI |
GÖREVİ |
SORUMLU OLDUĞU SINIFLAR |
VELİ GÖRÜŞME GÜN/SAATİ |
E-MAİL |
1 |
Ahmet Bölük |
Okul Müdürü |
----- |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
2 |
Nevra Öztorun Coşkun |
Müdür Başyardımcısı ve Akademik Koorddinatör |
3. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
3 |
Fikriye Şamdan |
Müdür Yardımcısı |
1. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
4 |
Oya Yılmaz |
Müdür Yardımcısı |
2. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
5 |
Serpil Emkin |
Müdür Yardımcısı |
4. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
6 |
Sezin Botasun |
Rehber Öğretmen |
1. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
7 |
Aylin Tomakan |
Rehber Öğretmen |
2. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
8 |
Şebnem Onbaşı |
Rehber Öğretmen |
3. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
sebnemonbası@mek.k12.tr |
9 |
Cansu Polat |
Rehber Öğretmen |
4. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
10 |
Naime Akbal |
Ölçme Değerlendirme Sorumlusu |
Tüm İlkokul |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
11 |
Esin Evren Turan |
Sınıf Öğretmeni |
1A |
Pazartesi Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
12 |
Pınar Çağdaş Satır |
Sınıf Öğretmeni |
1B |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
13 |
Sabriye Pehlevan |
Sınıf Öğretmeni |
1C |
Pazartesi Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) 4.Ders (11.00-11.35) |
[email protected] |
14 |
Nur Altuntaş |
Sınıf Öğretmeni |
1D |
Pazartesi Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
15 |
Birsel Öz |
Sınıf Öğretmeni |
1E |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
16 |
Sema Kapancıoğlu |
Sınıf Öğretmeni |
1F |
Pazartesi Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) 4.Ders (11.00-11.35) |
[email protected] |
17 |
Aysun Yılmaz |
Sınıf Öğretmeni |
2A |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
18 |
Özge Paşaoğlu |
Sınıf Öğretmeni |
2B |
Pazartesi Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) 4.Ders (11.00-11.35) |
[email protected] |
19 |
Nurdan Günver |
Sınıf Öğretmeni |
2C |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
20 |
Ayşegül İlban |
Sınıf Öğretmeni |
2D |
Pazartesi Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) 4.Ders (11.00-11.35) |
[email protected] |
21 |
Ezel Summak |
Sınıf Öğretmeni |
2E |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 4.Ders (11.00-11.35) |
[email protected] |
22 |
Semiha Burçoğlu |
Sınıf Öğretmeni |
2F |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
23 |
Merve Ağaçbacak |
Sınıf Öğretmeni |
3A |
Pazartesi Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) 3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
24 |
Nimet Ezberci |
Sınıf Öğretmeni |
3B |
Pazartesi Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
25 |
Ayser Dönmez |
Sınıf Öğretmeni |
3C |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
26 |
Selin Kaya |
Sınıf Öğretmeni |
3D |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
27 |
Duygu Gül |
Sınıf Öğretmeni |
3E |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
28 |
Duygu Hülya Demir |
Sınıf Öğretmeni |
3F |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
29 |
Hacer Özturan |
Sınıf Öğretmeni |
3G |
Pazartesi Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) 3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
30 |
Nesibe Akyüz |
Sınıf Öğretmeni |
3H |
Pazartesi Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
31 |
Saliha Yılmaz |
Sınıf Öğretmeni |
4A |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
32 |
Sinem Akdoğan |
Sınıf Öğretmeni |
4B |
Pazartesi Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) 4.Ders (11.00-11.35) |
[email protected] |
33 |
Feryal Çelik |
Sınıf Öğretmeni |
4D |
Pazartesi Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
34 |
Aslı Uysal |
Sınıf Öğretmeni |
4E |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
35 |
Filiz Oğuz |
Sınıf Öğretmeni |
4F |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
36 |
Hande Toksoy |
Sınıf Öğretmeni |
4G |
Pazartesi Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) 3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
37 |
Beril Altın |
Sınıf Öğretmeni |
4H |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
38 |
Nevin Camtak |
Sınıf Öğretmeni |
4K |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
39 |
Serpil Özbinici |
Sınıf Öğretmeni |
4L |
Pazartesi Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) 4.Ders (11.00-11.35) |
[email protected] |
40 |
Macide Yılmaz |
Sınıf Öğretmeni |
4M |
Pazartesi Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) 2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
41 |
Sevinç Ersoy |
Fen Bilimleri Öğretmeni |
3 / A-B-C-D-E-F-G-H 4 / A-B-D-E-F-K-L-M |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
42 |
Gamze Hatice Doğru |
Fen Bilimleri Öğretmeni |
4 / G-H |
Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
43 |
Aysun Güneş |
Matematik Öğretmeni |
4 / F-G |
Pazartesi |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
44 |
Nurhayat Dilara Sayalı |
Matematik Öğretmeni |
4 / B-D |
Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
45 |
Öznur Akyol |
Matematik Öğretmeni |
4 / A-E-K |
Pazartesi |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
46 |
Zerrin Akyazıcı |
Matematik Öğretmeni |
4 / H-L-M |
Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
47 |
Ercan Kasım Yenigül |
Drama Öğretmeni |
1 / A-B-C-D-E-F |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
48 |
Yasemin Mungan Sönmez |
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni |
1 / A-B-C-D-E-F 3 / A-B-C-D 4 / G-H-K-L-M |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
49 |
Konca Avcı Macit |
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni |
2 / A-B-C-D-E-F 3 / E-F-G-H 4 / A-B-D-E-F |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
50 |
Ziya Nuh |
Satranç Öğretmeni |
1 / A-B-C-D-E-F 2 / A-B-C-D-E-F 3 / A-B-C-D-E-F-G-H |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
51 |
Andrew Roy Thompson |
İngilizce Öğretmeni (Native) |
4 / E-F-G |
Pazartesi |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
52 |
George Vanderveer |
İngilizce Öğretmeni (Native) |
3 / D-E-F-G 4 / D-K-M |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
53 |
Ariana Lusin Keskin |
İngilizce Öğretmeni (Native) |
3 / A-C 4 / A-B-H-L |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
54 |
Kate Shchepkına |
İngilizce Öğretmeni (Native) |
1 / A-B-C-F 2 / A-B-C |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
55 |
Ruan Heyns |
İngilizce Öğretmeni (Native) |
1 / D-E 2 / D-E-F 3 / B-H |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
56 |
Nesteren Barutoğlulları |
İngilizce Öğretmeni |
2 / D |
Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
57 |
Tuğba Tufan |
İngilizce Öğretmeni |
3 / D 4 / E-H-L |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
58 |
Ezgi Uluer |
İngilizce Öğretmeni |
4 / K-M |
Pazartesi |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
59 |
Özge Bulut |
İngilizce Öğretmeni |
4 / A-B-D |
Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
60 |
Meltem Oktay |
İngilizce Öğretmeni |
2 / A 3 / B-E-F |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
61 |
Gizem Baltacı |
İngilizce Öğretmeni |
2 / C-E-F 3 / C |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
62 |
Yasemin Ece Alyanak |
İngilizce Öğretmeni |
1 / A-B-F 2 / B |
Pazartesi |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
63 |
Gökçen Öner |
İngilizce Öğretmeni |
3 / G-H 4 / F-G |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
64 |
İpek Gültekin |
İngilizce Öğretmeni |
1 / C-D-E 3 / A |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
65 |
Yeliz Cülcüloğlu |
Modern Diller Öğretmeni (Almanca) |
4 / A-B-D-E-F-G-H-K-L-M |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
66 |
Betül Kolat |
Modern Diller Öğretmeni (Fransızca) |
4 / A-B-D-E-F-G-H-K-L-M |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
67 |
Hülya Kartal |
Modern Diller Öğretmeni (İspanyolca) |
4 / A-B-D-E-G-K-L-M |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
68 |
H. Dilek Gencer |
Modern Diller Öğretmeni (İspanyolca) |
4 / F-H |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
69 |
Ayşen Yıldırım |
Görsel Sanatlar Öğretmeni |
1 / A-B-C-D 4 / A-B-D-E-F-G-H-K-L-M |
Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
70 |
Tülay Sapaz |
Görsel Sanatlar Öğretmeni |
1 / E-F 2 / A-B-C-D-E-F 3 / A-B-C-D-E-F-G-H |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
71 |
Nursel Valandova |
Müzik Öğretmeni |
1 / A-B-C-D-E-F 3 / A-B-C-D-E-F-G-H |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
72 |
Selin Ayşin Batmankaya |
Müzik Öğretmeni |
2 / A-B-C-D-E-F 4 / F-G-H-K-L-M |
Pazartesi |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
73 |
Eylem Kahraman |
Müzik Öğretmeni |
4 / A-B-D-E |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
74 |
Özlem Biley Eruyar |
Beden Eğitimi Öğretmeni |
1 / A-B-C 2 / E-F 4 / A-B-D-E-F |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
75 |
Sercan Açıkel |
Beden Eğitimi Öğretmeni |
2 / A-B-C-D 3 / A-B-C-D-E |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
76 |
Bahar Kılıç |
Beden Eğitimi Öğretmeni |
1 / D-E-F 4 / G-H-K-L-M |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
77 |
Duygu Kaşıkara |
Beden Eğitimi Öğretmeni |
3 / F-G-H |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |