Özel Marmara Ortaokulu Veli Öğretmen Görüşme Programı
ÖZEL MARMARA ORTAOKULU
2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI VELİ-ÖĞRETMEN GÖRÜŞME LİSTESİ
|
S.N |
ADI-SOYADI |
GÖREVİ |
SORUMLU OLDUĞU SINIFLAR |
VELİ GÖRÜŞME GÜN/SAATİ |
E-MAİL |
1 |
Ahmet Bölük |
Okul Müdürü |
----- |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
2 |
S. Dilek Eren |
Müdür Yardımcısı |
5.-6. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
3 |
Ahmet Taşkın Aydın |
Müdür Yardımcısı |
7.-8. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
4 |
Gözdem Toplu |
Rehber Öğretmen |
5.-6. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
gö[email protected] |
5 |
Özer Öztürk |
Rehber Öğretmen |
7.-8. Sınıflar |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
6 |
Serkan Savaş |
Ölçme Değerlendirme Sorumlusu |
Tüm Ortaokul |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
7 |
Esra Özahıshalı |
Türkçe Öğretmeni |
8 / B |
Cuma |
6.Ders (12.30-13.05) |
[email protected] |
8 |
Ayşegül Canku |
Türkçe Öğretmeni |
8 / A-C-E |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
9 |
Esra Güven |
Türkçe Öğretmeni |
5 / E-F 6 / E-F |
Cuma |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
10 |
H. Esin Mihmanlı |
Türkçe Öğretmeni |
6 / A-B 8 / D |
Cuma |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
11 |
Sinem Ertapan |
Türkçe Öğretmeni |
7 / B/C/D/E |
Cuma |
6.Ders (12.30-13.05) |
[email protected] |
12 |
Fatime Oya Kepekçi |
Türkçe Öğretmeni |
5 / D 6 / C-D |
Pazartesi |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
13 |
Elif Ebru Dönmez |
Türkçe Öğretmeni |
5 / A/B/C 7 / A |
Cuma |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
14 |
Neslihan Akın |
Sosyal Bilgiler Öğretmeni |
8 / A-C-D |
Pazartesi |
6.Ders (12.30-13.05) |
[email protected] |
15 |
Esra Şık |
Sosyal Bilgiler Öğretmeni |
5 / D-E-F 7 / A-B |
Pazartesi |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
16 |
Özden Köymen |
Sosyal Bilgiler Öğretmeni |
6 / A-B-C-D-E-F |
Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
17 |
Emel Karaismailoğlu |
Sosyal Bilgiler Öğretmeni |
7 / C-D-E 8 / B-E |
Pazartesi |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
18 |
Tuğba Ekinci |
Sosyal Bilgiler Öğretmeni |
5 / A-B-C-D-E-F |
Pazartesi |
6.Ders (12.30-13.05) |
[email protected] |
19 |
Recep Güleç |
Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni |
6 / A-B-C-D-E-F 7 / A-B-C-D-E 8 / A-B-C-D-E |
Pazartesi |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
20 |
Aysun Güneş |
Matematik Öğretmeni |
8 / A |
Pazartesi |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
21 |
Nalan Kepenek |
Matematik Öğretmeni |
8 / B-C-E |
Pazartesi |
6.Ders (12.30-13.05) |
[email protected] |
22 |
Ayşe Arı |
Matematik Öğretmeni |
6 / A-B-C 8 / D |
Pazartesi |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
23 |
Suna İlgöz |
Matematik Öğretmeni |
6 / E-F 7 / C-D |
Cuma |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
24 |
Nurhayat Dilara Sayalı |
Matematik Öğretmeni |
7 / A-B-E |
Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
25 |
Öznur Akyol |
Matematik Öğretmeni |
5 / A-B-E |
Pazartesi |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
26 |
Zerrin Akyazıcı |
Matematik Öğretmeni |
5 / C-D-F |
Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
27 |
Gonca Canyurt |
Matematik Öğretmeni |
6 / D |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
28 |
Çiğdem Anar Aykaç |
Fen Bilimleri Öğretmeni |
8 / A-C |
Cuma |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] r |
29 |
Fatma Özcan |
Fen Bilimleri Öğretmeni |
6 / A-B 7 / A-B |
Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
30 |
Evren Sarıkaya |
Fen Bilimleri Öğretmeni |
8 / B-D-E |
Pazartesi |
6.Ders (12.30-13.05) |
[email protected] |
31 |
Fatoş Değirmencioğlu |
Fen Bilimleri Öğretmeni |
6 / C 7 / C-D-E |
Pazartesi |
6.Ders (12.30-13.05) |
[email protected] |
32 |
Sinem Demirkıran |
Fen Bilimleri Öğretmeni |
5 / A-B-C 6 / D-E |
Cuma |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
33 |
Gamze Hatice Doğru |
Fen Bilimleri Öğretmeni |
5 / D-E-F 6 / F |
Cuma |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
34 |
Yüksel Dağıstanlı |
İngilizce Bölüm Başkanı |
Tüm Ortaokul |
Her Gün Randevu İle |
[email protected] |
35 |
Andrew Roy Thompson |
İngilizce Öğretmeni (Native) |
5 / A-B-C-D-E-F |
Pazartesi |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
36 |
Elif Bozkurt |
İngilizce Öğretmeni |
5 / A-B 6 / A-B |
Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
37 |
Gamze Çakar |
İngilizce Öğretmeni |
5 / C-D 6 / C-D |
Cuma |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
38 |
Meltem Bayhan |
İngilizce Öğretmeni |
5 / E-F |
Cuma |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
39 |
Yasemin Ongun |
İngilizce Öğretmeni |
8 / A-B-C |
Pazartesi |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
40 |
Deniz Yaldızkaya |
İngilizce Öğretmeni |
5 / D-E-F |
Pazartesi |
6.Ders (12.30-13.05) |
[email protected] |
41 |
Yeşim Ulucaklı |
İngilizce Öğretmeni |
7 / A-C 8 / D-E |
Pazartesi |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
42 |
Handan Baba |
İngilizce Öğretmeni |
6 / F 7 / A-B-D-E |
Cuma |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
43 |
Iraz Nimet Hantal |
İngilizce Öğretmeni |
5 / A-B 6 / E-F |
Cuma |
4.Ders (11.00-11.35) |
[email protected] |
44 |
Ezgi Uluer |
İngilizce Öğretmeni |
6 / A-B |
Pazartesi |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
45 |
Pelin Taşlıca |
İngilizce Öğretmeni |
5 / C 6 / C-D-E |
Pazartesi |
3.Ders (10.15-10.50) |
[email protected] |
46 |
Nesteren Barutoğlulları |
İngilizce Öğretmeni |
7 / B-C-D-E |
Cuma |
2.Ders (09.30-10.05) |
[email protected] |
47 |
Yeliz Cülcüloğlu |
Modern Diller Öğretmeni (Almanca) |
5 / A-B-C-D-E-F 6 / A-B-C-F |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
48 |
Gülşen Aladağ |
Modern Diller Öğretmeni (Almanca) |
6 / D-E 7 / A-B-C-D-E 8 / A-B-C-D-E |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
49 |
Betül Kolat |
Modern Diller Öğretmeni (Fransızca) |
5 / A-B-C-D-E-F 6 / A-B-C-F |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
50 |
Gamze Benice |
Modern Diller Öğretmeni (Fransızca) |
6 / D-E 7 / A-B-C-D-E 8 / A-B-C-D-E |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
51 |
Hülya Kartal |
Modern Diller Öğretmeni (İspanyolca) |
5 / A-B-C-D-E-F 6 / A-B-C-F |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
52 |
H. Dilek Gencer |
Modern Diller Öğretmeni (İspanyolca) |
6 / D-E 7 / A-B-C-D-E 8 / A-B-C-D-E |
Pazartesi |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
53 |
Nilüfer İnandıklı |
Görsel Sanatlar Öğretmeni |
5-6 / A-B-C-D-E-F 7-8 / A-B-C-D-E |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
54 |
C. Levent Tanman |
Müzik Öğretmeni |
7 / A-B-C-D-E 8 / A-B-C-D-E |
Pazartesi |
5.Ders (11.45-12.20) |
[email protected] |
55 |
Eylem Kahraman |
Müzik Öğretmeni |
5 / A-B-C-D-E-F 6 / A-B-C-D-E-F |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
56 |
Erdoğan Aydın |
Beden Eğitimi Öğretmeni |
6 / A-B-C 7 / A-B 8 / A-B |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
57 |
Murat Recepoğlu |
Beden Eğitimi Öğretmeni |
5 / D-E-F 6 / D-E-F 8 / C-D-E |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
58 |
Duygu Kaşıkara |
Beden Eğitimi Öğretmeni |
5 / A-B-C 7 / C-D-E |
Cuma |
1.Ders (08.45-09.20) |
[email protected] |
|
|