Veli Öğretmen Görüşme Programı
 

ÖZEL MARMARA ORTAOKULU
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI VELİ-ÖĞRETMEN GÖRÜŞME LİSTESİ
S.N ADI-SOYADI GÖREVİ E-MAİL SORUMLU
OLDUĞU
SINIFLAR
VELİ GÖRÜŞME
1 YASEMİN YILMAZ MÜDÜR yaseminyilmaz@mek.k12.tr       ----- Her Gün Randevu
İle
2 AHMET TAŞKIN AYDIN  MÜDÜR BAŞYARDIMCISI  8.SINIF ahmett.aydin@mek.k12.tr 8. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
3 NALAN KEPENEK MÜDÜR YARDIMCISI
6. ve 7. SINIF
nalankepenek@mek.k12.tr 6.-7. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
4 EVREN SARIKAYA  MÜDÜR YARDIMCISI
5. SINIF
evrensarikaya@mek.k12.tr 5. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
5 CANDAN KAVALCI  REHBER ÖĞRETMEN
5. SINIF
candankavalci@mek.k12.tr 5. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
6 GÖZDEM TOPLU REHBER ÖĞRETMEN
6. SINIF
gozdemtoplu@mek.k12.tr 6. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
7 DUYGU TAŞSİLEN  REHBER ÖĞRETMEN
7. SINIF
duygutassilen@mek.k12.tr 7. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
8 ÖZER ÖZTÜRK PSİKOLOG
 8. SINIF
ozerozturk@mek.k12.tr 8. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
9 ESRA ÖZAHISHALI TÜRKÇE ÖĞRETMENİ/
ZÜMRE BAŞKANI
esraozahishali@mek.k12.tr

5/B
8/A

Cuma 4.Ders (11:15-11:55)
10 AYŞEGÜL CANKU TÜRKÇE ÖĞRETMENİ aysegulcanku@mek.k12.tr 5/A
8/B-C
Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
11 ESRA GÜVEN TÜRKÇE ÖĞRETMENİ esraguven@mek.k12.tr 6/A-B-C
8/E
Cuma 4.Ders (11:15-11:55)
12 SİNEM ERTAPAN TÜRKÇE ÖĞRETMENİ sinemertapan@mek.k12.tr 7/A-B-C
8/D
Cuma 4.Ders (11:15-11:55)
13 FATİME OYA KEPEKÇİ TÜRKÇE ÖĞRETMENİ fatimeoyakepekci@mek.k12.tr 5/C
6/D-E
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
14 NİHAN ÇELİK  TÜRKÇE ÖĞRETMENİ nihancelik@mek.k12.tr 5/D-E Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
15 DUYGU KUŞ   TÜRKÇE ÖĞRETMENİ duygukus@mek.k12.tr 7/D-E Pazartesi 5.Ders (12:10-12:50)
16 VİLDAN OĞUZ PEKER SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ/
ZÜMRE BAŞKANI 
vildanpeker@mek.k12.tr 8/A-B-D Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
17 SERAP KOÇ SOSYAL BİLGİLER
ÖĞRETMENİ
serapkoc@mek.k12.tr 5/B-C-E
6/A
7/D-E
Cuma 5.Ders (12:10-12:50)
18 FATMA SARICA  SOSYAL BİLGİLER
ÖĞRETMENİ
fatmasarica@mek.k12.tr 6/D-E
7/A-B-C
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
19 TUĞBA EKİNCİ SOSYAL BİLGİLER
ÖĞRETMENİ
tugbaekinci@mek.k12.tr 5/A-D
6/B-C
8/C-E
Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
20 RECEP GÜLEÇ  DİN KÜLTÜR VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ recepgulec@mek.k12.tr 5., 6.,7., 8. Sınıflar Pazartesi 1.Ders (08:45-09:25)
21 AYSUN GÜNEŞ MATEMATİK ÖĞRETMENİ/
ZÜMRE BAŞKANI
aysungunes@mek.k12.tr       ----- Her Gün Randevu
İle
22 BARIŞ  KEPENEK MATEMATİK
ÖĞRETMENİ
bariskepenek@mek.k12.tr 8/A-C-E Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
23 AYŞE ARI MATEMATİK
ÖĞRETMENİ
ayseari@mek.k12.tr 6/E
8/B-D
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
24 SEMİHA GÜNGÖR VİDİNLİOĞLU  MATEMATİK
ÖĞRETMENİ
semihavidinlioglu@mek.k12.tr 7/B-C-E Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
25 ÖZNUR AKYOL MATEMATİK
ÖĞRETMENİ
oznurakyol@mek.k12.tr 5/A-C-D
6/B
Pazartesi 1.Ders (08:45-09:25)
26 BURCU SARAÇLAR MATEMATİK
ÖĞRETMENİ
burcusaraclar@mek.k12.tr 5/B-E
7/A-D
Cuma 5.Ders (12:10-12:50)
27 EMİNE CİHAN GÜREL MATEMATİK
ÖĞRETMENİ
eminecihangurel@mek.k12.tr 6/A-C-D Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
28 ÇİĞDEM ANAR AYKAÇ FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ/
ZÜMRE BAŞKANI
cigdemanaraykac@mek.k12.tr 8/A Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
29 FATMA ÖZCAN FEN BİLİMLERİ
ÖĞRETMENİ
fatmaozcan@mek.k12.tr 5/A-B
8/B-C
Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
30 GÜLŞAH KILIÇ YAVUZ  FEN BİLİMLERİ
ÖĞRETMENİ
gulsahyavuz@mek.k12.tr 5/D-E
6/D-E
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
31 SİNEM DEMİRKIRAN FEN BİLİMLERİ
ÖĞRETMENİ
sinemofluoglu@mek.k12.tr 6/B
7/A-B-C
Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
32 NAZLI DÖLEK FEN BİLİMLERİ
ÖĞRETMENİ
nazlidolek@mek.k12.tr 6/A-C
7/D-E
Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
33 TÜLİN BAKŞİ FEN BİLİMLERİ
ÖĞRETMENİ
tulinbaksi@mek.k12.tr 5/C
8/D-E
Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
34 SEVİNÇ ERSOY FEN BİLİMLERİ
ÖĞRETMENİ
sevincersoy@mek.k12.tr 5., 6., 7., 8. Sınıflar Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
35 ELİF BOZKURT İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ/
ZÜMRE BAŞKANI
elifbozkurt@mek.k12.tr 5/C
7/C
Cuma 5.Ders (12:10-12:50)
36 S. DENİZ YALDIZKAYA İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
denizyaldizkaya@mek.k12.tr 7/B
8/C-D-E
Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
37 MELTEM BAYHAN İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
meltembayhan@mek.k12.tr 5/A-C-D
6/A-B
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
38 YEŞİM ULUCAKLI İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
yesimulucakli@mek.k12.tr 7/D-E
8/A-B
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
39 MÜGE ARIKDOĞAN ONAT  İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
mugeonat@mek.k12.tr 6/B-D-E
7/A-C
Cuma 4.Ders (11:15-11:55)
40 SELMA DENİZ ALACA  İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
denizalaca@mek.k12.tr 6/C-D
7/A-B-D-E
Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
41 TUĞBA TUFAN ALTIOK İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
tugbatufan@mek.k12.tr 5/E Cuma 4.Ders (11:15-11:55)
42 ESRA GÜLSOY İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
esragulsoy@mek.k12.tr 5/A-B-D Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
43 DENİZ ŞİMŞEK İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
denizsimsek@mek.k12.tr 5/A-B
6/A-C-D-E
Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
44 EDA ŞİŞMAN İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
edasisman@mek.k12.tr 5/B-C-D
6/A-C
Cuma 4.Ders (11:15-11:55)
45 BENGİSU AYDEMİR
ÖNCÜ
İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
bengisuoncu@mek.k12.tr 6/B-E
7. Sınıflar
Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
46 YELİZ CÜLCÜLOĞLU KÜÇÜKKIZILKAYA ALMANCA
ÖĞRETMENİ
yelizkucukkizilkaya@mek.k12.tr 7. Sınıflar Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
47 GÜLŞEN ALADAĞ  ALMANCA
ÖĞRETMENİ
gulsenaladag@mek.k12.tr 5., 6., 8. Sınıflar Pazartesi 1.Ders (08:45-09:25)
48 ASLI BİRDAL FRANSIZCA
ÖĞRETMENİ
aslibirdal@mek.k12.tr 7. Sınıflar Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
49 NAZAN GÜNAY FRANSIZCA
ÖĞRETMENİ
nazangunay@mek.k12.tr 5., 6., 8. Sınıflar Pazartesi 1.Ders (08:45-09:25)
50 HÜLYA KARTAL KAHRAMAN İSPANYOLCA
ÖĞRETMENİ
hulyakartal@mek.k12.tr 5., 6., 8. Sınıflar Pazartesi 1.Ders (08:45-09:25)
51 CANAN ŞAHİN  İSPANYOLCA
ÖĞRETMENİ
canansahin@mek.k12.tr 7. Sınıflar Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
52 EDITH ISABEL KUKUL İSPANYOLCA
ÖĞRETMENİ
isabelkukul@mek.k12.tr 5., 6., 8. Sınıflar Pazartesi 1.Ders (08:45-09:25)
53 ÖZGÜR ALADAĞ GÖRSEL SANATLAR
ÖĞRETMENİ
ozguraladag@mek.k12.tr 5., 6., 7., 8. Sınıflar Pazartesi 1.Ders (08:45-09:25)
54 C. LEVENT TANMAN MÜZİK
ÖĞRETMENİ/
ZÜMRE BAŞKANI
leventtanman@mek.k12.tr 7., 8. Sınıflar Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
55 SELİN AYŞİN BATMANKAYA MÜZİK
ÖĞRETMENİ
selinaysin@mek.k12.tr 5. Sınıflar Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
56 EYLEM KAHRAMAN MÜZİK
ÖĞRETMENİ
eylemkahraman@mek.k12.tr 6. Sınıflar Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
57 ERDOĞAN AYDIN BEDEN EĞİTİMİ
ÖĞRETMENİ/
ZÜMRE BAŞKANI
erdoganaydin@mek.k12.tr 7/A-B-C
8/A-B-C
Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
58 MURAT RECEPOĞLU BEDEN EĞİTİMİ
ÖĞRETMENİ
muratrecepoglu@mek.k12.tr 5/A-B-C
6/D-E
7/D-E
8/D-E
Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
59 SİNEM ÖZEL ATIL  BEDEN EĞİTİMİ
ÖĞRETMENİ
sinematil@mek.k12.tr 5/D-E
6/A-B-C
Cuma 1.Ders (08:45-09:25)

 

Veli Mektupları

Siz Değerli Velilerimizden gelen görüş ve yorumları okumak için lütfen tıklayınız.